Henvendelser vedrørende utstillinger skal sendes til utstilling@nhest.no
Henvendelser vedrørende registrering skal rettes til registrering@nhest.no
Henvendelser vedrørende hesteslipp i fjellet skal rettes til fjellet@nhest.no

Gina Onsrud Jensen tleder avlsavd.JPG
Gina Onsrud Jensen
Avdelingsleder
Telefon: 995 89 980
gina.onsrud@nhest.no 

Turid Helfjord fagkonsulent avlsavd.JPG
Turid Helfjord
Stambøker, registrering, 
dommerutdanning

Telefon: 902 74 775
turid.helfjord@nhest.no

Tore Kvam spesialrådgiver avlsavd.JPG
Tore Kvam
Spesialrådgiver, avlsfaglig ansvar
Telefon: 900 41 085
tore.kvam@nhest.no

Cecilie Bråthen konsulent avlsavd.JPG
Cecilie Bråthen
Registering
Telefon: 948 34 047
cecilie.brathen@nhest.no

Camilla Nybakk konsulent avlsavd.JPG
Camilla Ulsrud
Utstilling/Registrering 
Telefon: 970 76 960
camilla.ulsrud@nhest.no

Siri_Furre_foto_Camilla_Frey_lite.jpg
Siri Furre, Ph.d.
Seniorrådgiver avl
Telefon: 995 63 119
siri.furre@nhest.no

Kjersti Nerbraten konsulent avl STOR.jpg
Kjersti Nerbråten Tjernshaugen
Utstillinger
Telefon: 997 25 114
kjersti.tjernshaugen@nhest.no

Jorunn Ballangrud konsulent avl.JPG
Jorunn S. Ballangrud
Utstillinger 
Telefon: 913 69 214
jorunn.ballangrud@rikstoto.no