Evija Lie avd leder (vikar) avlsavd.JPG
Evjia Lie
Undervisningsinspektør
Telefon: 93 66 86 49
evija.lie@nhest.no

Øystein Bakken instruktør og stallmester.JPG
Øystein Bakken
Stallmester, instruktør kjøring
Telefon: 413 32 448
oystein.bakken@nhest.no

Christien Kloos instruktør utdanningsavd.JPG
Christien Kloos
Instruktør sprang og feltritt
Telefon: 413 32 457
christien.kloos@nhest.no

HanneDahl Lien instruktør utdanningsavd.JPG
Hanne Dahl Lien
Instruktør sprang
Telefon: 928 42 091
hanne.dahl@nhest.no

Frida Aksnes 2.jpg
Frida Aksnes
Instruktør dressur
Telefon: 452 56 688
frida.aksnes@nhest.no

Trond Clemetsen instruktør utdanningsavd.JPG
Trond Clemmetsen
Instruktør sprang
Telefon: 909 70 820
trond.clemmetsen@nhest.no

Jo.jpg
Jo Svenstad
Instruktør trav
Telefon: 995 37 048
jo.svenstad@nhest.no

Janne Dalby fagarbeider stall.jpg
Janne Dalby
Fagarbeider stall
Telefon: 988 11 643
janne.dalby@nhest.no

Jan Hagengen hovslagerinstruktør utdanningsavd.jpg
Jan Hagengen
Instruktør hovslager
Telefon: 404 83 381
jan.hagengen@nhest.no

Lars_Lysebraaten.jpg
Lars Lysebråten
Instruktør hovslager
Telefon: 416 24 649
lars.lysebraten@nhest.no

Jan Erik Minge hovslager.JPG
Jan Erik Minge
Hovslager
Telefon: 905 77 306
jer-ming@online.no

Lande.JPG
Simon Lande
Ridelærerassistent
Telefon: 923 05 222  
trainee.rid@nhest.no

Mari Ann Skålien
Trainee trav
Telefon: 902 52 644
trainee.trav@nhest.no